~Aktiviteler~

 Doğa Yürüyüşü
Doğada yürüyüş yapılabilecek ender yerlerden Köyceğiz. Dünyada bir kaç ülkede ve Türkiye'de yalnız Köyceğiz'de bulunan SIGLA ağacı ormanında yürüyüş keyfini yaşayacaksınız.


 Bisiklet Turu
Orman, Göl ve Denizin içiçe olduğu panoramik bir güzelliğe sahip Köyceğiz' de Bisiklet turu yapmanın keyfini yaşayın. Dağ yoluna tırmanarak Panoramik bir güzelliğe şahit olun.


 Kano & Sörf
Yalnız Kano değil. Sörf yapın, yüzün.Sabah öğleye kadar sakin gölde KANO keyfini yaşayın. Öğleden sonra hergün çıkan meltem rüzgarlarının güzel serinletici etkisiyle de SÖRF'ünüzü yapın.


 Kuş & Kelebek Gözlem
Köyceğiz Gölü ve çevresi nesli tükenmekte olan birçok kuşa ev sahipliği yapmaktadır. Bunun yanı sıra göçmen kuşların da uğrak yeri. Bu yeşil cennette yüzlerce KELEBEK cinsinide keşfetme onurunu yakalayın.


 Köyceğiz
Köyceğiz İlçesi, Akdeniz ve Ege Bölgeleri’nin birleştiği yerde, Muğla – Fethiye Karayolu’nun 60. km.’sinde, zengin doğal güzellikler ve narenciye bahçeleri içinde, sakin bir turistik beldedir. İlçe, adını aldığı Köyceğiz Gölü’nün kuzeyinde kurulu olup, 1.758 km² yüzölçümündedir.

Türkiye'nin Rize' den sonra EN ÇOK yağış alan Köyceğiz'de kış yağmurlarının 2-3 ay sürdüğü görülmüştür...


Flora Hotel              Odalarımız              Fiyatlar              Köyceğiz              İletişim

Köyceğiz Hotel    Köyceğiz Motel    Köyceğiz Otel    Köyceğiz Butik Hotel    Köyceğiz Apart Motel
Köyceğiz Hotel Köyceğiz    Köyceğiz Motel Köyceğiz    Köyceğiz Otel Köyceğiz
Köyceğiz Apart Hotel    Köyceğiz Butik Hotel Köyceğiz    Köyceğiz Apart Hotel Köyceğiz